Nazywam się Kasia, mam 20 lat i chciałabym opowiedzieć Wam trochę o tym, co mnie w fascynuje.

Urodziłam się i wychowałam w Rybniku, mieście na południu Polski. Obecnie jestem studentką iberystyki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie – nakłoniła mnie do tego pasja do języków obcych i niezaspokojona ciekawość świata.

Tę przestrzeń postanowiłam stworzyć na początku maja 2023 roku, kiedy poczułam, że to, czym mam się do podzielenia, jest ważne i może przyczynić się do dobrych zmian w świecie.

W moich postach będę dzielić się moimi przemyśleniami na temat wiary i postaram się zarazić Was moim entuzjazmem, który ma swoje źródło w Jezusie. Jak głęboko wierzę, bycie chrześcijanką nie sprowadza się do ciągłego siedzenia w kościele i smutnego noszenia swojego życiowego “krzyża”, wręcz odwrotnie! Pragnę pokazać Wam jak Bóg chce mówić do nas przez różne sfery naszego życia, wspiera nas w rozwijaniu naszych pasji i wprost uwielbia naszą ciekawość i ciągłą potrzebę zadawania pytań.

Dzięki wielu podróżom, które udało mi się już odbyć, stałam się bardziej otwarta na różnice w podejściach do wiary, duchowości i poszukiwania sensu życia. Z tego powodu staram się wychodzić poza utarte ścieżki “religijności”, która wielu młodym może kojarzyć się negatywnie.

“To see more” to blog o dostrzeganiu, że nasze życie to “coś więcej.” Pokażę Wam, że kluczem do nieprzemijającego szczęścia, do którego stworzył nas Bóg, jest obranie właściwej perspektywy w codzienności i nie danie się wkręcić w pułapkę, w którą wpuszcza nas ten świat: bezmyślnego biegu w nieznanym kierunku.

Jeśli chcesz poznać, jakimi drogami staram się dojść do spokojniejszego, szczęśliwszego życia i wiecznej radości bycia z Bogiem, zapraszam Cię do lektury!

Z miłością,

Kasia